Hakkımızda

Zaika Gıda Sanayi olarak 2008 yılının son çeyreğinde tarhana imalatı ile faaliyetimize başladık. Ancak sektördeki tecrübemiz daha da eskiye dayanmaktadır. Daha sonra ürün çeşitliliğine girerek İtalyan usulü saçaklı ve kıvırcık erişteler, Balıkesir’e özgü mantı ve kesme hamur çorbası, kayseri tipi bohça mantı, ve geleneksel usule uygun ev tipi kuskus imalatlarını da gerçekleştirerek yolumuza devam ediyoruz.

Halen ‘zaika’ markası ile ürünlerimizi değerli bayilerimiz kanalı ile gıda toptancıları marketler şarküteriler turistik tesisler ve daha birçok yerde tüketiciye sunmaktayız.

Ürettiğimiz ürünlerin helal ve sağlıklı koşullarda üretilmesinin ötesinde, kimyasal ve mikrobiyolojik analizlerini de yaptırarak güvenli gıda standartlarında üretim yapmaktayız.

Ayrıca tarhana üretiminde bir çok büyük firmaya, tedarikçi kriterini de sağlayarak ürün vermekteyiz.

Ürün grubumuzun niteliklerine uygun olan geleneksel ve modern teknolojiyi bir arada kullanarak ancak kaliteli ve sürdürülebilir üretim yaptığımızı ifade etmek istiyoruz. Müşteri memnuniyetimizin dayanağının da bu olduğuna inanıyoruz.

Hedefimiz güvenli gıda, kaliteli ürün ve zamanında teslim koşullarını sağlayarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktır.

Temel felsefemiz; Üzerimize düşeni hakkıyla yapmak geri kalanını Hakkın taktirine bırakmaktır.